Give the gift of audiobooks this season with a prepaid gift subscription Shop Gifts
[Polish] - The End and Then

[Polish] - The End and Then

Written by:
Hannah Bird
Narrated by:
Monika Chrzanowska
A free trial credit cannot be used on this title

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
July 2023
Duration
8 hours 38 minutes
Summary
Wyobraź sobie, że to, co znasz, dobiega końca. Co robisz dalej? Właśnie to próbuje ustalić Eden Ross. Zaczyna od spakowania resztek swojego dawnego życia i przeprowadzki do malowniczego miasteczka w Kolorado, gdzie wraz z przyjaciółką ma prowadzić bar. Ale praca to za mało, by zapomnieć o demonach przeszłości… „Piękna i zaskakująca. Audiobook «The End and Then» porusza wymagający temat z niespotykaną delikatnością i wyczuciem. To jedna z tych historii, które na długo pozostają w pamięci i otulają serce ciepłem” – FortunateEm
Z dala od swoich najbliższych Eden próbuje skupić się na nowych znajomościach – zgranej grupie zaskakująco życzliwych sąsiadów. Wśród nich jest Chase Taylor, charyzmatyczny miłośnik przyrody i górskich wędrówek, którego mimo usilnych starań nie udaje jej się utrzymać na dystans. Jednak zbytnia bliskość grozi tym, że Chase pozna jej przeszłość, a tego Eden chce uniknąć.
Kiedy otrzymuje nieoczekiwaną wiadomość, musi podjąć decyzję, która odmieni jej życie. Tylko dzięki temu będzie mogła ruszyć dalej.
Genres
1 book added to cart
Subtotal
$13.99
View Cart