Get 3 audiobooks free with a 30-Day Free Trial
Sign Up Free
Loading...
Welcome
Sign up
Login
Browse Books
Deals
VIP
Gifts
0
Loading...
Play Sample
[Dutch; Flemish] - Makkelijk Portugees - Absolute beginner - Volume 1 van 3
Written by:
Lingo Wave
Narrated by:
Lingo Wave
Unabridged Audiobook
Play Free
Add to Cart - $9.99
Remove from Cart
Give as a gift
Ratings
Book
Narrator
Release Date
August 16, 2023
Duration
5 hours 27 minutes
Summary
We hebben onze nieuwe serie over het leren van Portugees opgesplitst in verschillende leerfasen. Begin met de 'Absolute Beginner' boeken, gevolgd door de 'Beginner' en 'Beginner met basiskennis' boeken. Vervolgens gaan we over naar de 'Gevorderden' serie, daarna testen en versterken we uw kennis met de 'Conversatie' serie.
Dit audioboek is verdeeld in 5 units. Hoewel het verschillende leerpatronen biedt en tegemoetkomt aan verschillende behoeften, richt dit audioboek zich op het verbeteren van uw vaardigheid om Portugees te begrijpen, te spreken en te onthouden. Het voorbeeld geeft u een voorproefje van wat u kunt verwachten.
In unit 1 hoort u Portugees waarbij iedere lettergreep zeer langzaam, duidelijk en met een herhaling wordt uitgesproken. Nog voordat elke zin wordt uitgesproken, hoort u de vertaling, zodat u altijd zult begrijpen wat er wordt gezegd.
Unit 2 richt zich speciaal op het verhogen van uw luistervaardigheid, waardoor u beter in staat bent om de discussie aan te gaan met een moedertaalspreker. Dit hoofdstuk vereist dat u zeer goed luistert naar de nuances in het Portugees.
Bij unit 3 zult u al merken dat u vooruitgang boekt in het spreken en begrijpen van Portugees. De gesproken vertaling wordt gevolgd door twee herhalingen in het Portugees, in een volledig natuurlijk tempo. Terwijl u leert om Portugees op natuurlijke wijze te leren, zullen de units 3 en 4 u helpen bij het onthouden van nieuwe woordenschat en volledige zinnen. In unit 5 kunt u zichzelf testen op hoeveel u hebt geleerd.
Onderwerpen in dit boek:
- Begroeten
- Persoonlijke informatie vragen
- Vragen naar mensen of dingen
- Praten over eten
- Praten over tijd en datum
- Praten over de locatie van dingen
- Dingen beschrijven
- Leuke en minder leuke dingen
- Praten over talent
- Praten over uiterlijk
- Praten over persoonlijkheid
- Praten over het weer
- Praten over het huis (kamers en meubels)
Browse By Category
Non-Fiction
1 book added to cart
[Dutch; Flemish] - Makkelijk Port...
Lingo Wave
Subtotal
$9.99
View Cart
Continue Browsing
~~title~~
~~carousel-body~~
Back
Next
~~book-title~~
By: ~~author-single-string~~
~~tag-text~~
© Copyright 2011 - 2025 Storytel Audiobooks USA LLC. All Rights Reserved.